نماز سرچشمه پاکیهاست- نماز راه مستقیم انسان هاست 


فستیوال مدارس و باشگاههای فوتبال شهرستان شهریار برای نونهالان برگزار گردید

 

 

 

 

فستیوال مدارس فوتبال شهرستان شهریار در رده های سنی زیر 8 سال ، زیر 10 سال و زیر 12 سال روز جمعه 1/6/1392 در مجموعه فرهنگی ورزشی هلال احمر شهریار توسط کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال با مسئولیت سیدعلی مروج با حضور مدارس فوتبال و باشگاههای این شهرستان (همااندیشه - هلال احمر - شهریار ویژن - ستارگان شهریار - آرمین اندیشه - بهمن ) برگزار گردید .

هدف از برگزاری این فستیوال آشنایی نو آموزان و نونهالان فوتبالیست با شرایط یک مسابقه واقعی فوتبال بدون تاثیرات روحی و روانی ناشی از برد و باخت یک مسابقه فوتبال است .

بر اساس آئین نامه فدراسیون فوتبال در این رقابت ها هیچ نتیجه ای ثبت نمی گردد .

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته بازیکنان منتخب به مسابقات استانی مدارس فوتبال در تهران اعزام خواهند شد .

مسابقات نونهالان زیر 14 سال برای اولین بار بصورت لیگ در سطح شهرستان برگزار خواهد گردید .

از این فستیوال آقای عبدالوند ریاست اداره ورزش و جوانان و قنبریان ریاست هیئت فوتبال بازدید نمودند . حضور اولیاء محترم فوتبال آموزان در این فستیوال بسیار حائز اهمیت بود. کمیته داوران هیئت فوتبال نیز با مسئولیت مجید هاشملو با دعوت از داوران جوان شهرستان قضاوت این فستیوال را به آنها واگذار نمود.

گزارش کامل برگزاری فستیوال

بر حسب اعلام کمیته ی جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال شهرستان شهریار در جلسه فروردین ماه سال جاری این هیئت ،برنامه مسابقات فستیوال مدارس و باشگاههای فوتبال در تاریخ 1/6/92 مشخص گردید . با توجه به لزوم اطلاع رسانی به تمامی مدارس فوتبال شهرستان در ماه مبارک رمضان به وسیله سامانه ارسال پیام کوتاه هیئت فوتبال تمامی تیمها از زمان برگزاری این مسابقات مطلع گردیدند و در یک جلسه حضوری مدارک لازم جهت برگزاری این بازیها به مسئولین تیمها داده شد . این مسابقات در مجموعه ورزشی هلال احمر شهریار در روز جمعه 1/6/92 ساعت 30/8 صبح با حضور 6 تیم به نامهای همااندیشه - هلال احمر - شهریارویژن - کشتیرانی آرمین - ستارگان شهریار و بهمن آغاز شد . این 6 مدرسه فوتبال 12 تیم را روانه این فستیوال نمودند که در رده سنی زیر 8 سال تیم شهریارویژن و هلال احمر حضور داشتند . برای این دو تیم سه مسابقه طراحی گردید و آنها در هر بازی دو وقت 10 دقیقه را برگرار نمودن که تیم هلال احمر با دو برد و یک مساوی بهتر بود . بهترین بازیکن این رده آقای حسن لشگریان از تیم هلال احمر بودند .

در رده سنی زیر 10 سال چهار تیم شرکت داشتند که تیمهای هلال احمر ،هما اندشه ، ستارگان شهریار و کشتیرانی آرمین در قالب مسابقات دوره ای با هم به رقابت پرداختندتیم هما اندیشه تیم برتر این رقابتها بود . بازیکن شایسته این رده سنی آقای امیرحسام کفایی جو از تیم هما بودند .

در رده سنی زیر 12 سال تیمهای ستارگان شهریارريا، همااندیشه،هلال احمر،بهمن و کشتیرانی آرمین حضور داشتند در این رده بازیها حساسیت بیشتری داشت دو تیم ستارگان شهریار و هلال احمر رقابت نزیکی داشتند اما این تیم ستارگان شهریار بود که بهتر از سایر تیمها نتیجه گرفت . تاثیرگذارترین بازیکن این رده سنی صالح سلیمی از تیم ستارگان شهریار بودند . این فستیوال ساعت 30/16 به اتمام رسید و به مربیان ، داوران ، برگزارکنندگان و کلیه دست انرکاران تیمها لوح یادبودی از طرف هیئت فوتبال شهرستان اهدا گردید .

لازم می دانیم از  مسئولین مداس فوتبال حاضر در فستیوال ،مسئولیم مجموعه ورزشی هلال احمر ، مسئول کمیته داوران و تمامی داورانی که در گرمای زیاد ، برای زیبا و بی نقص برگزارشدن فستیوال زحمات فراوانی را متحمل شدند صمیمانه سپاسگزاری نماییم .

در پایان شایان ذکر است در هر جامعه افرادی که برای پرورش نبوغ و رشد و بالندگی استعدادهای نونهالان و نوجوانان تلاش می کنند ، بزرگترین افراد هستند .

سیدعلی مروج - مسئول کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال شهریار